je libo kávička... i s dítkem to jde :)

zatim pouze Praha, ale na ostatních by se mohlo taky zacit pracovat :-)
Pizzeria Rugantino

Praha 1-Nové Město, Klimentská 40
Pizzerie s dětským koutkem, Tv, židličkami, omalovánkami, přebalovacím pultem, dětskými příkrmy a přesnídávkami a v neposlední řadě s výborným jídlem, do které se budou vaše děti rády vracet. Pizzerie nabízí také pořádání narozeninových oslav s kouzelníkem, kdy si děti mohou samy vyzkoušet přípravu pizzy. Součástí pizzerie je i minimarket s typickými italskými výrobky za výhodné ceny.

Ambiente - Pizza Nuova
Praha 1-Praha 1 - Nové Město, Revoluční 1/655 Prostorný a veselý dětský koutek v prostorné restauraci s výbornou pizzou a těstovinami. Součástí koutku je například televize s pohádkami, lego, nebo klouzačka. O víkendech v čase 11:30 - 19:00 hodin se o Vaše ratolesti navíc postará hlídací paní. Pro jistotu si rezervujte stůl předem. Tuto restauraci vřele doporučujeme.

Enzo Café

Praha 1-Nové Město, Pasáž Černá růže
Dětský koutek umístěný na zahrádce v atriu této příjemné kavárny s dobrým jídlem. Ceny přiměřené adrese kavárny.

tak tohle je zajímací:o)
Dětský koutek v budově Magistrátu hl.m.Prahy
Praha 1-Nové Město / Hlavní město Praha
Příjemný dětský koutek s kvalifikovaným personálem, který vám umožní v klidu si vyřídit úřední záležitosti.Vesmírna

Praha 1-Nové Město, Ve Smečkách 5
Vesmírna - to je kuchyň, obývák, pracovna a dětský pokoj v jednom. Bezbariérový přístup, nekuřácké prostředí, zdravá strava, dovnitř mohou i zvířata. Ceny mírné.

McDonald´s Vodičkova

Praha 1-Nové Město / Hlavní město Praha
Koutek tvoří především umělohmotné "cihly", z kterých je možné postavit třeba domeček.

Café THERAPY

Praha 1-Nové Město, Školská 30
V koutku najdete dřevěnou klouzačku, drobné hračky a stoleček s kreslícími potřebami.

Kavárna i pro maminky - Café by Tretter´s

Praha 1 – Nové město, Palladium
Kavárna leží v nákupním centru Palladium na Náměstí Republiky v posledním gastro patře. Je to první celonekuřácká kavárna v Praze zaměřená na zdravější způsob pití kávy. Pro děti je zde dětský koutek s obrazovkou na promítání pohádek. V nabídce dětské menu - tady jsem byla a je to tam vazne moc hezky, ale pro dite v kocarku, to zas tak atraktivni nejniCafé Kafíčko
Praha 1-Malá Strana, Míšeňská 10
Příjemná nekuřácká kavárna rodinného typu v samém centru Prahy nabízí dětem dětskou židličku, přebalovací pult, knížky i drobné hračky od stavebnice po plyšáky. Dobrá káva, dobrý čaj, dobrá čokoláda i něco drobného k snědku, to vše za přijatelné ceny.


Bohemia Bagel

Praha 1-Staré Město, Lázenská 19
Příjemná restaurace s rychlým občerstvením amerického stylu. Vnitřní dětský koutek je vesele vymalován, najdete zde dokonce lezeckou stěnu, žebřiny nebo lano. Při bližším ohledání je ale trochu zanedbaný.


Bio - cafés

Praha 1-Staré Město / Hlavní město Praha
S dětmi hravě a především zdravě - tak zní motto řetězce restaurací rychlého občerstvení Bio-cafes. Samozřejmou součástí každého Bio-cafes je dětský koutek i menu. To obsahuje těstovinový salát, ovocné pyré a džus v krabičce. Stojí 79 Kč. Díky celkové vysoké kvalitě biopotravin má ale každá maminka možnost vybírat z široké řady sendvičů, polévek, ovocných salátů a zdravých čerstvých džusů vhodných i pro nejmenší. Dětské koutky se v rámci dispozice restaurace vždy umisťují tak, aby byly co nejvíce viditelné z většiny míst a aby k nim byl snadný přístup, hlavně pro rodiče, kteří přijedou do Bio-cafes s malými dětmi v kočárcích. V těsné blízkosti koutků je vždy pohodlné sezení pro rodiče, aby měli neustálý přehled nad svými dětmi. Bio-cafes dětské koutky jsou vybaveny nejen zábavnými hračkami a hrami, ale i pomůckami, které rozvíjí poznání, fantazii a tvořivost malých návštěvníků, včetně mozaik, stavebnic a kreslicích pomůcek i stojanů pro výtvarnou činnost. Dbá se na barevnost vybavení, bezpečnost, kvalitu materiálu a z hygienických důvodů se u nábytku upřednostňují antibakteriální povrchy.Restaurace Kabul

Praha 1-Staré Město, Karolíny Světlé 14
Pískoviště a bábovičky hned u stolků na zahradě. Výborná afghánská kuchyně, ale také třeba pizza. Příjemná obsluha i ceny.

Ambiente - Kavárna Pavilon
Praha 2-Vinohrady, Vinohradská 50 Veselý dětský koutek s každodenním hlídáním od 10:00 do 17:00 hodin. Kavárna se nachází ve Vinohradském Pavilonu. Dozajista Vás ohromí výběr z pěti druhů snídaní - je libo kontinentální, francouzskou, anglickou, zdravou, anebo snídani "Pavilon"?


Pizzerie Gusto

Praha 2-Vinohrady, Vinohradská 83
Prostorný dětský kout v nekuřácké části. O víkendech v dětské zóně probíhají hry, soutěže a jiný program s animátory zdarma.

Hostinec U Kroka

Praha 2-Vyšehrad, Vratislavova 12
Dětský koutek s hračkami, dětské židličky, i pokrmy, čisté prostředí.


Taverna Olympos

Praha 3-Žižkov, Kubelíkova 9
Součástí této řecké restaurace je prostorná zahrada s velkým dětským koutkem. Děti si zde mohou pohrát na pískovišti, pohoupat se na houpačkách, sklouznout se na klouzačce, malovat na tabuli. Samozřejmostí je dětská židlička, kterou milá obsluha donese dětským návštěvníkům. Pochutnat si zde můžete na řeckých specialitách. - tady to taky znam, byla jsem tam teda naposledy s pupkem, ale jidlo tam maj bohovsky :)Fitness BBC

Praha 3-Vinohrady, (Želivského)
Pestrý dětský koutek o rozloze 150m2 je připraven pro rodiče, kteří se rozhodli navštívit toto největší a nejmodernější fitness studio ve střední Evropě. K dispozici je nejen posilovna a solária, ale také lekce aerobiku, jógy, cyclingu a runningu s profesionálními trenéry. - tady bych to mela poznat :-/


Pizzerie di Carlo

Praha 4-Šeberov, K Hrnčířům 96
Nová pizzerie sídlící v nepřehlédnutelně červeném domku s terasovitým venkovním sezením. Dětský koutek je ve venkovní části, ale je zastřešený, takže ochrání před sluncem i před deštěm. A zdejší tiramisové noky jsou opravdu vynikající!


O2 Žluté lázně

Praha 4-Podolí / Hlavní město Praha
Dětský koutek rozkládající se na 700 metrech čtverečních! Pískoviště, houpačky, prolézačky, bezpečnostní zábrany. K dispozici je zde navíc lázeňská školka - dvě zastřešené místnosti, v níž si děti mohou hrát v případě nepřízně počasí.


Beckiland

Praha 5-Zličín, Avion Shopping Park Zličín
V jedinečném kouzelném světě v Praze mají děti TO hlavní slovo. Hraní, řádění, křik – jednoduše zábava! A to za každého počasí, protože v džungli plného dobrodružství nikdy neprší! Děti se mohou vyřádit na mega-šplhadle, trampolíně, želatinovém kopci, v adrenalinovém parku, fun shoot aréně, jungle expressu, dobrodružné jeskyni a nejmenší v koutku pro batolata. Překvapení čeká i na malé řidiče, kteří mají možnost ukázat svou šikovnost na motokárách. V útulném bistru v džungli nenajdete jídlo z divočiny, ale za to osvěžující nápoje a chutné svačinky za skvělé ceny. Také báječné narozeninové párty se dají slavit přímo v této džungli. V Beckilandu mohou rodiče v klidu posedět, vypít si kávu a sledovat své děti při dovádění nebo řádit s nimi. V Beckilandu se pořád něco děje!


človíčkov Zličín

Praha 5 - Metropole Zličín, (1. patro, schodiště před vchodem do InterSparu)
Človíčkov je město dětí. Děti se svým doprovodem mají k dispozici prostornou kavárnu, salónek a dětské hřiště. Právě hřiště poskytuje široké možnosti pro hry. Malé slečny a pánové si zde mohou zkusit, jaké je to být „velký“. K dispozici mají to, co jejich rodiče v běžném životě. Auta, autodráhu s čerpací stanicí a garážemi, obchůdek, či kuchyňku. Nechybí ani stavebnice, kočárky a panenky, které zastupují roli miminek. Televizní projekce nabízí kromě pohádek i naučné pořady pro děti. Navíc si děti mohou užít klasických dětských radovánek na skluzavkách, houpačkách a v „bazénku“ s plyšovými hračkami. Malí odvážlivci mají možnost vypravit se za dobrodružstvím do indiánské vesnice. Človíčkov není jen místem, kde si můžete plnohodnotně užít deštivé odpoledne. V salónku Myšákov Vám připraví i krásnou narozeninovou oslavu s balónky, konfetami, svíčkami, zmrzlinou, dortem, popcornem, chipsy, dárkem, tancem a hrami. Můžete pozvat i roztomilého plyšového medvěda Haribo, který s dětmi rád tančí a ještě radši se s nimi fotí.


Na houpacím koni

Praha 5-Smíchov, Na Bělidle 27
Jedinečné zařízení svého druhu s prostorným koutkem uvnitř i venku. Vše dřevěné a velmi útulné. K dispozici také přebalovací místnost, nočník, ohrádka a další potřeby tohoto druhu.


Pizzeria Campitello

Praha 5-Radotín, nám. Osvoboditelů 26
Pizzeria Campitello nabízí nekuřáckou místnost, vnitřní dětský koutek i venkovní dětské hřiště.


Restaurace Loděnice

Praha 7-Troja, Vodácká 1 (Trojský kanál)
Restaurace Loděnice je umístěna v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy. Nabízí posezení uvnitř i venku. Ve všední dny je připraveno polední menu. Před restaurací se nachází velmi pěkné dětské hřiště. K dispozici dětská židlička, přebalovaní pult, příjemná obsluha a dobré ceny. Okolí ideální na procházku i na brusle a kolo.


Belcredi caffo la torta

Praha 7-Holešovice, Milady Horákové 29
Příjemná živá kavárna přímo u tramvajové zastávky "Kamenická" s bezbariérovým přístupem, kuřáckou i nekuřáckou částí a letní zahrádkou, jejíž součástí je i tabule na kreslení s barevnými křídami. Pochutnat si můžete na dortech včetně DIA zákusků, XL chlebíčcích, zmrzlinových pohárech i koktejlech a mnohém dalším.


Serpentýna
Praha 7-Bubeneč, Kamenická 56
Minikoutek tvoří jen stoleček s židličkou a krabicí s hračkami. I to však mnohdy stačí...a navíc je tu velké akvárium.


1. pražský kadeřnický salon René Olivier

Praha 7-Holešovice, Janovského 17
Do kadeřnictví s dítětem? Proč ne! - uz tam volamMcDonald Florenc

Praha 8-Karlín / Hlavní město Praha
Menší koutek s velkou plastovou klouzačkou. Do koutku se vchází nevelkým kruhovým otvorem, rodiče tedy za svými ratolestmi příliš nemohou a nezbývá jim než doufat, že se potomek vynoří dobrovolně.


Ovocný Světozor Karlín

Praha 8-Karlín, Sokolovská 22
"Ovocenka" vyvedená ve stylu Londýna. Děti mohou vylézt po schůdcích nahoru, kde jakoby jedou v patře londýnského Double Deckeru, který je namalován na stěně. Pro děti je tu ještě stoleček s pastelkami a papíry. - tady je to zase desne miniaturni :-/


Letňánek

OC Letňany, Praha 9-Letňany / Hlavní město Praha
Dětský koutek Letňánek je zařízen jako nádraží s mašinkou a je rozdělen na klidovou a herní část. V klidové části je umístněn velký stůl na ruční práce, kde děti rozvíjejí své tvůrčí schopnosti. Ochotné a kvalifikované vychovatelky, které na ně dohlížejí, jim rády se vším pomohou a poradí. Součástí koutku je maketa autobusu Kamila se zabudovanou televizí, kde je vždy připravená hezká pohádka. Živější děti si určitě budou rozumět s veselou míchačkou Julčou, jejíž skluzavka vede přímo do bazénku s relaxačními kuličkami. Koutek je klimatizovaný a má přísun denního světla. Nechybí zde ani sociální zařízení a pro potřeby nejmenších návštěvníků je k dispozici přebalovací pult s potřebami pro přebalování. Provozovatel pamatoval i na pitný režim v podobě pramenité vody.


čajovna Mandarinka

Praha 10-Dubeč, Netlucká ul. 632
Čajovna je součástí relaxklubu. Kávu, čaj, čokoládu nebo třeba domácí perník nabízí klientům klubu i kolemjdoucím. Dětem je k dispozici dětský koutek, dětské židličky a stolek i přebalovací pult.

09.04.2008 10:41:44 | Autor: LeNda | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 09.04. 21:13, Nicol1

    Pizzerie di Carlo ( Šeberov ) mužu doporučit, je to naše oblíbené místo a vyborně tam vaří ! A s Eli jsme tam dokonce byli když jí bylo 8 dnu :-)) ale to ještě dětsky koutek moc nevyužila .-) Zatím tam tedy chodíme spíš sami když si chcem orazit a mame hlídaní. Každopadně venku je hezky sezení a dětský koutek ujde.


přidat komentář
<< na úvod

Profil

Jméno: Zářijovky 2007
 poslat vzkaz autorovi

Aktuální články

Dovolená aneb houbové ...
Anežka na návštěvě u k...
Anežčina první dovolen...
Seznam
Anežka cvičí
Anežka a vanička
Zdravíme a pozdravujem...
Dítě - Návod k použití
Anežčin multifunkční d...
Naše pohádka
Receptíky na omáčky
Anežčiny první narozen...

Rubriky

Všechny rubriky
Šikovný věcičky
Básničky, písničky ... pro naše dětičky
Papání
Vozítka a jejich příslušenství
Jen tak ...
Den D .. jak jsme přišli na svět
videa našich pokládků... aneb jak nám rostou a co už umí :o)
metříky
číslíčka aneb naše tabulka
Naše rodinky
Rychlorecepty alá MON
jak se na nás čekalo aneb jak mamky těhotnily
přehled psychomotorického vývoje
koutek jedny dietařky
dětské koutečky... neboli aby si i mamky mohly vorazit :)
Pro volnou chvíli a zábavu

Odkazy

naše domovina
všechno možné i nemožné o kojení
jak na sluníčko
jak na sluníčko s paraplíčkem napr...
ráj nejen pro dětičky, ale hlavně pro maminky
další ráj...
mimibazar
naše prní album - před těhu, pupíky a novopečené miminka
album, které nás vypeklo nejvíc :o(
jaké bude počasí?
Žiju BIO
Závadné výrobky 1
Závadné výrobky 2
Energetická kalkulačka pro dietářky
Kalorická tabulka pro dietářky
Zpěvník
Recepty pro kojence
Výživa dětí

Archiv


Fotoalbum


RSS

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se